Hakkımızda

IO PROCESS Elektronik Makine San. ve Tic. A.Ş konusunda uzman mühendis kadrosu ile endüstriyel otomasyon sektöründe ölçü kontrol ve enstrümantasyon ürünlerinde mühendislik, mümessillik ve bakım hizmetleri vermektedir. Enstrümantasyon ve ölçü kontrol alanında proses iyileştirme, bakım-onarım, devreye alma gibi mühendislik hizmetlerinin yanında akış-basınç-sıcaklık-seviye ve analitik ölçüm ürünlerinin satışını sağlamak amacı ile 2020 yılında İzmir'de kurulmuştur. Her geçen gün sizlere daha iyi hizmet vermek ve en iyi çözümleri sunabilmek için ürün portföyümüzü sürekli geliştiriyoruz. 

Misyon

Şirketimiz, endüstriyel otomasyon sektöründe en karmaşık çalışmaları her zaman en pratik çözümler ile başarıya ulaştırmayı hedeflemektedir. Sektörün ihtiyacını,doğru ürün ve hizmetler ile çevreye saygılı, sürekli gelişen ve yenilikçi bir anlayış ile karşılayacağız.

Vizyon

Daima gelişip, prosesinize en uygun en doğru çözümleri bulmayı, teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimize daima günün ilerisinde çözümler sunmayı ve bu konuda saygın bir firma olmayı IO PROCESS ekibi olarak vizyon ediniyoruz.